Reakce na kurz EFT - březen 2018.

Jak EFT pomohlo překonat pochybnosti o sobě týkající se práce:

"...Přesto, přesto, se objevil můj starý známý strašák pochybností, jestli jsem dobrá, jestli nemůžu udělat chybu, jsem trapná, co si budou myslet.....

Panebože, jak mě už tenhle pocit nebaví! Je zajímavé, že v některém prostředí už úplně zmizel (práce, s některými lidmi).

Ráno mi z toho bylo úplně špatně, nejraději bych bývala vzala dovolenou, šla si lehnout do lesa a brečet, utéct.

Když jsem vyřešila nějaké urgentní maily, udělala jsem si místo kávy Caro :-) a zavřela jsem se do jednací místnosti a začala jsem ťukat. (EFT)

Tentokrát to byl takový rychlý proces s tímto průběhem:

Nejistota o sobě.

Nevíra v sebe

Smutek, lítost, slzy a pláč

Zlost

Zlost a agrese, chuť někoho zabít

Zoufalství v srdci, slzy

Rezignace

Prázdno

Klid

Úleva

Stabilita

Zůstávám v práci :-)."

Věrka Štěpánská

Konstelace v Praze - 2017 - email od účastnice:

Nyní vyjevím svoji zpětnou vazbu ke konstelacím, na kterých jsem byla já:-).

Jsem nadšená, jak moc mi ten jeden den pomohl.

Znovu a znovu zažívám situace, ve kterých si naprosto zřetelně uvědomuju, jak se mi změnilo vnímání svého okolí a z velké části způsob myšlení. Nejvíc změnu vnímám asi v  momentech, kdy se dostanu do konfliktní situace. Dokážu být více méně v klidu a hlavně jasně vyjevit svůj postoj - názor a jsem si jistá, že dělám dobře. Což se mi následně hned potvrdí. Měla jsem takové situace v práci i doma. 
Kdybych měla shrnout celkový efekt konstelací na mém "troufám si skoro říct  - novém" já - mnoho klidu a svobody v duši. K doladění toho stavu mi určitě pomohla kniha Cesta od Brandon Bays....
... A poslední, co jsem od tebe slyšela a nedovedla si představit, že bych mohla někdy vnímat stejně - že všechno špatný, co zažijeme máme přijímat jako dar a přijmout ho jako to, co nás obohacuje a umožní nám, že podobnou situaci už nemusíme zažít, když pochopíme, co jsme si z toho měli převzít do budoucna.
Zkrátka tvoje energie je tak klidná a neinvazivní, že jsem snadno přijala to, co jsem v danou chvíli měla problém přijmout jako pravdivé:-).
P.

Zimní konstelace (2016)

Děkuji za skvělé konstelace. Utvrdila jsem se v přesvědčení, že "komorní" konstelace ( v malé skupině) mají kvalitu, kterou mi nemůže poskytnout setkání ve velké skupině. Ivana znovu potvrdila svou výjimečnost při vedení konstelací. Je nejen vybavená znalostmi a dovednostmi, ale má dar, talent, který ji k té práci předurčuje. Krom toho ji nechybí laskavost a humor - je prostě pro tuto práci ta nejlepší. Těším se na další setkání.

Táňa

Po konstelaci... 

"1x vidět je víc než 100x slyšet." Přesně tento fakt konstelace naplňují. Pod tvým vedením,Ivo , je možno vstoupit do prožitků, které vidíme a která nám objasní spoustu otázek, které jsme si před konstelacema nedokázali zodpovědět. Pracuješ s jemností, taktem a s radostí. V bezpečné rovině.
Pomocí konstelací je možno odkrýt spoustu zakopaných strašáků, které nás omezují a svazují. Například zjišťuji, že jsme zabředli do návyků, které nejsou prospěšné ani nám samotným, ani našemu okolí. Vřele doporučuji všem prožitek "rodinné konstelace". 
Osobně jsem delší dobu zvažovala návštěvu takovéto skupiny. Jsme tvorové opatrní a nedůvěřiví. V tomto případě jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla k účasti a rozhodně nelituji.

Mirka

Konstelace 

Konstelace jako metoda sebepoznání mě zajímají dlouho, několikrát jsem je na různých místech absolvovala, nikdy jsem neodcházela s pocitem, který mě už po dvakrát naplňoval při odjezdu z konstelací s Ivou - uchopení, prožití, pochopení a přijetí té části mého příběhu, který jsem si "postavila". 
Když si vzpomenu na předchozí zkušenosti z konstelací napadá mě: „je mnoho povolaných ( nabídkami konstelací se to na netu jen hemží), ale málo vyvolených“. 
Ivanu, která vedla dvě mé konstelace, považuji za vyvolenou, neboť kromě zvládnuté metody má dar skutečné empatie, respektu ke stavějícímu, je přirozená, autentická, a bezvýhradně přijímá stavějící s jejich tématy. Poprvé jsem v konstelacích zažila tak vysokou míru empatie, která Ivaně umožňuje vystihnout přesně okamžik, kdy je stavějící schopen vstoupit do své konstelace a koho z rodiny do konstelace postavit.

Velmi mi pomáhal menší počet účastníků - už nikdy bych se neúčastnila konstelací v sále se třiceti účastníky.
Děkuji Ivaně vřele doporučuji všem, kteří uvažují, zda se konstelací zúčastnit (několik mých přátel s tou myšlenkou koketuje dlouho, ale „bojí se“) – nebojte se a využijte možnost nechat se vést touto výjimečnou ženou.

Táňa Kašlíková

Ahojky Ivo,

ráda bych Ti poděkovala za konstelaci s matkou. Hodně mi ukázala, co mě bolelo a přitom jsem to nevědomky předala dcerám.Dává mi to teď možnost vše vidět a pracovat s tím.Těším se na další část - vztah s otcem.:-)
Měj se hezky a přeji ti hodně elánu do další práce, která přináší druhým velké poznání sama sebe. Marie

Poděkování 

Milá Ivo, když jsem přijížděla na naše setkání ženského kruhu, měla jsem po "krásné dovolené v hlavě plno otázek, zmatku a smutku". A protože nejsou náhody, tak povídání s tebou, tvoje automatická kresba a napojení mi prozářily život daleko více, než slunce na Krétě. S pokorou a úctou děkuji. Tvoje vděčná přítelkyně Jarmila.

Konstelace 

Díky za velice citlivě vedené konstelace, které mi pomáhají nahlížet na mezilidské vztahy, otevírají mé oči a duši a učí mě, abych se měla ráda. Pak jsem silná ve své podstatě bytí, dokážu se víc vcítit do pocitů bližních a i oni mě pak přijímají s větším respektem. Přestože jsem si vlastní konstalaci postavit nedala, dostalo se mi velkých darů a životních zkušeností. Přeji hodně sil a radosti ze života. M.

Přednáška

Dobrý den, byla jsem na Vaší přednášce o rodinných konstelacích a musím Vás pochválit, krásně jste vysvětlili, jak fungují vztahy a jaké jsou skryté příčiny problémů. I když už něco o fungování Vesmíru a Boha vím, tak myslím, že by ve vašem pojetí pochopil podstatu problémů ve vztazích i někdo, kdo se s tím ještě nesetkal. 
Děkuji.  Hana.

Odblok

Před nějakým časem jsem navštívil paní Ivanu. Záměrně jsem počkal s hodnocením výsledku schůzky na dobu, kdy budu moci mluvit o dlouhodobějším přínosu. Řešil jsem si osobní citový problém, který mě velmi tížil a způsoboval častý stav úzkosti a citové nevyrovnanosti. Už samotná schůzka probíhala v absolutní otevřenosti nás obou a mě přinesla okamžitou úlevu. I když téma nebylo pro mě jednoduché, snad jsem si to do konce užil. Dozvěděl se odkud problém pochází a jak s tím naložit. Okamžitá úleva se změnila v dlouhodobější svobodu a otevřenost v oblasti citů vůči svým blízkým. A já si to užívám. Před návštěvou, jsem netušil, co nebo kdo by mi mohl pomoci. Teď je mi to více než jasné. Díky moc Ivanko.

Zdeněk

Děkuji 

Milá Ivano, děkuji za pomoc při objasnění mého problému. Váš rozbor automatickou kresbou nádherně prosvítil a vykreslil pravdu, kterou jsem někde uvnitř cítila, ale nebyla si jí vědomá. Moc mi to pomohlo, mám radost, vrátila jsem se do klidu.

Romana

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Poděkování (Jarča, 21.3.2018 17:55:49) Odpovědět

    Milá Ivanko,
    moc Ti děkuji že jsi :-) Už jsem byla na Tvé přednášce, terapii, kurzu EFT i rodinných konstalacích. Vše bylo super a těžko bych mohla vybrat co bylo lepší. Vše má svůj smysl a dohromady se to krásně poskládá. Takže upřímně Tě mohu každému doporučit, kdo si chce něco vyřešit.

Nejbližší akce:

Co jsou rodinné konstelace 

a jak probíhají?

přednáška s ukázkou

22.6.2018 od 17.30

Studio biorezonnce, Korunní 313/13, Praha

https://studio-biorezonance.cz/akce

Účast je možná bez přihlášení a je zdarma

----------------------------------------------------------------------

Rodinné konstelace

23. 6. 2018

9.30. - 17.30

Studio biorezonance, Korunní 313/13, Praha

https://www.rodinneterapie.cz/inpage/rodinne-konstelace-v-praze-23-6-2018/

==================================================

Víte že,  vztahy a osobní spokojenost  souvisí s rodinným systémem - s rodiči, prarodiči a dalšími příbuznými?

Vaše původní rodina výrazně ovlivnila:

  jak moc jste spokojená(ý) se sebou, se svým životem

jak se daří vašim dětem

jak šťastné máte partnerství

kolik pozornosti jste schopni dávat sobě

jak silný máte pocit osobní stability

jak se vám daří v práci 

jak se vám daří  tvořit

 

kolik máte dobrých přátel

kolik máte peněz

jaké máte zdraví

do jaké míry jste úspěšný člověk

jak vycházíte sám se sebou

jak vycházíte s druhými

No, jakkoliv byla vaše původní rodina rozvrácená, nyní záleží jen na vás, co se svým životem uděláte.

Máte moc změnit svou přítomnost, budoucnost a harmonizovat i minulost rodinného systému, ze kterého jste vzešli.

Jste-li ochotni zlepšovat vztahy v rodině, dáváte svým dětem největší dar: nebudou už muset opakovat osudy předků a nést  vaše  i  jejich břemena.

 

Cesta domů...

RNDr. Ivana Jakubíková +420 602 262880